Smyslnost a elegance

Vaše krása je naše odpovědnost. Kolekcí SOPHIA ESSENCE vyjadřujeme, že nejen praktická krása přináší užitek, ale právě být skutečnou ženou s péčí je důležitý a příjemný pocit, aby se cítila vnitřně dobře.

Není tak již překvapením, že k řadě nejspokojenějších klientek patří ženy, které si nově dopřejí radost právě pro sebe, třeba po večerní koupeli, se sklenkou vína, v župánku a opojné essence s jedinečnou Ománskou myrhou.

Zejména do chvílí romantiky, lásky, pohody i osobního odpočinku tato výjimečná essence patří.


Jedinečnost a nedotknutelnost od samotného počátku

Ano, opravdu. Dotek příběhu lásky nese nejniternější vzpomínky a prožitky, které nebylo možné svěřit do tvorby někoho jiného. Celý nedotknutelný příběh tak vzniká skutečně od srdce, v mysli uchovávající autentickou podstatu a samostatnou práci autorky. Od sestavení jedinečné essence, ručně vyráběnou kolekci šperků přes tvorbu loga až po například webové stránky a celkovou prezentaci, na které si velmi zakládá. Tam, kde máte možnost se s autorkou setkat osobně, můžete si poslechnout a zeptat se i na střípky tohoto příběhu...

Příběh s dotekem lásky

Přijďte si nejen poslechnout, ale sdílet zejména Vaše životní příběhy o čisté lásce, hluboké víře, zranitelnosti, oddanosti, úctě...

Možná časem jako autorka pochopím podstatu náklonnosti a vděčnosti, jež jsou údajnými dvěma stranami jedné mince...

Díky příběhu jsem však našla zejména svou podstatu. Moji ESSENCE. A tak ponese unikátní parfém a tato společnost v jejím názvu spojení ženy a její podstaty.

Nechť nás v lásce provází moudrost shůry 💖🌈💖 na věky věků.

Amen.